@pecáros: Honnan tudod hogy nem éppen abban a pillanatban lett lekapva amikor a büfi hátul befolyt a nyakába ?
Amúgy hiába szereted a gyerekedet a világon a legjobban mindig vannak olyan pillanatok amik ebbe az összeállításba simán beférnek. Tapasztalatból mondom
@_V_: Dehogynem. Persze nem biológiailag, de máshogyan igen! Ne lombozódjál le, te! Téged is akasszon már ki a kölköd...nehogy kimaraggyá!
Van abban valami meghitt, személyes, családi érzés, amikor "ölik" egymást...
A kisfiam nemrég lett szobatiszta és most azért kell hadakozni vele, hogy azért akárhova ne pisiljen már...a neki tetsző célpontok néha nem közösségkompatibilisek.
@Inhouse: Az állam nekem nem engedi. A mássággal élők még örökbe sem fogadhatnak. Pedig szeretnék. Nem magam miatt, hanem hogy otthont és szerető családot adjak egy gyermeknek, akik sajátomként szeretnék. De... Nem lehet.
@Inhouse: Tudod... Már megszoktam, hogy ilyen a világ és az élet. Sok embernek lehet gyermeke, aki aztán úgy bánik vele, mint egy darab ronggyal. De nekem... nekem, aki az életét adná érte szó nélkül, nekem nem lehet.
pecáros 2020. augusztus 25. 13:41
13