Hangos zene van alatta !
Ez nem az a tipikus elfordítjuk a kulcsot és már megyünk is....
2015 novemberében egy felejthetetlen dolog történt a virginiai Military Aviation Museum-ban.
A Luftwaffe pilótája és a második világháború egyik legtehetségesebb ász pilótája volt ! Beceneve az „Afrika csillaga” volt az észak-afrikai hadszíntéren elért légi győzelmei nyomán. 158 légi győzelméből 151-et Észak-Afrikában szerzett.
Kizárólag hangosan illik hallgatni!
1971. Június 6.-án egy szép verőfényes napon dél-Kalifornia egén összeütközött egy F4B vadászgép és egy DC-9 utasszállító gép.
no persze kell egy jó gép is hozzá | SU-35S
Most került nyilvánosságra a 2017 februárjában történt baleset ami Babrujszkban, Fehéroroszországban történt. Felszállás közben, technikai hibák miatt kigyulladt egy MIG-29 es vadászgép. A pilóta még időben katapultált.
A MiG–15 (NATO-kódja: Fagot) a Mikojan–Gurjevics-tervezőirodában (OKB–155) kifejlesztett szovjet első generációs sugárhajtású vadászrepülőgép.
Az autót egy 27000 cc Rolls-Royce Merlin repülőgép motor hajtja. Paul Jameson brit mérnők tervei alapján készült amit 1960-ban álmodott meg. Az autó 1000 lóerős és egy második világháborús Spitfire vadászgép motorját rakták bele. Ez az első olyan autó amit repülőgépekbe tervezett motorral szereltek össze. Az autó felfüggesztése Austin A110 Westminster és hátul a Jaguar XJ12 autóé.
Türelmetleneknek 0:50-től.
Az A–10 Thunderbolt II (magyarul „Villámcsapás” II) szubszonikus sugárhajtású csatarepülőgép, melyet az 1970-es években az Amerikai Egyesült Államokban fejlesztettek ki, elsősorban a szovjet harckocsik mennyiségi fölényének ellensúlyozására.
A kétszázadik posztom.
fiktív vadászgép
A gépet a 2005-ben bemutatott "Lopakodó" (angolul Stealth) című filmben láthattuk.
A Mikojan–Gurjevics MiG–31 negyedik generációs, kétüléses, két hajtóműves, nehéz elfogó vadászrepülőgép, melyet a MiG–25-ből a Szovjetunióban fejlesztettek ki, elsősorban a gyér repülőtér-hálózattal rendelkező szibériai és távol-keleti területek védelmére. 1979 és 1985 között Adolf Tolkacsev, a Fazotron elektronikai tervezőiroda főkonstruktőre a CIA-nek dolgozott, és az akkor korszerűnek számító szinte összes szovjet rakétafegyver és rádiólokátor (köztük a MiG–31 Zaszlon típusú lokátorának és R
A teljes felújításhoz apró alkatrészekre kellett szedni a gépet!
Érdemes 10 perctől nézni mert onnan látványos
Vigyázz hangos!
Az előzmények https://www.youtube.com/watch?v=XzBkFwkR_hs
A P40 Kittyhawk vadászgépet 2012-ben találták meg, de a pilótát csak 2014-ben!