A poszt lényege, hogy sok szülő a munkahelyére viszi a gyermekét, esetleg dolgoztatja. Ezen képek a világból amolyan figyelemfelkeltésként szolgál.
Pekingben léteznek az úgynevezett Khutunok. A hutongs régi kerületek, szorosan épített házakkal és nagyon keskeny utcákkal. Itt nem könnyű élni, de még nehezebb üzleti tevékenységet folytatni, hiszen egyszerűen nincs hely. Ezért az emberek otthoni üzletük egyben a lakhelyük is. Itt különböző üzletek, boltok, vagy fodrászat található.
...és nem hagy játszani!
50.000 tonnát vagyis 5.000.000 kilót emelt fel ez a hidraulikus gépezet.
A cégnél naponta 200.000 csomagot szállítanak a helyükre ezek a robotok.
Facebookon terjeng ez a vélhetően kamugyanús "nyílt levél", ami nagyjából arról szól, hogy egy öregasszonyokat átverő lány kevés angol tudással elhúzott az országból egy olyan helyre, ahol semmi nem terem meg, mert annyira szar az időjárás. Na ez Anglia. Ott takarít, meg kánaán van.
Csávó pénteken bealudt a melóhelyen,felhívja a kollegáját az meg közli,hogy vasárnap van
1200 forint volt egy farmernadrág, plusz a koptatás ára
Egy ember meghalt a másik pedig súlyos vállsérülést szenvedett
Legfőbb célunk, a biztonság!
Az Indonéz Köztársaságot 18 100-nál is több sziget alkotja, amelyek közül 6000-en élnek emberek. Szigetei az egyenlítő két oldalán helyezkednek el, így az országnak trópusi éghajlata van. Indonézia a világ leghosszabb szigetcsoportján, az Indonéz-szigeteken terül el, teljes lakossága 252.146.000 fő
Schottola Ernő alapította 1882-ben a hazai gumiipari üzemet.