A himbilimbi miatt tettem 18+ba, semmi durva nincs benne.
Csak legyen. :D
Műszálas forrónaci, szalagos magnó, brutál sérók, miegymás. :D
Philadelphia képekben.
A képeket különböző fotósok készítették 2017 augusztus és szeptember között. Egy diktatúra ahol láthatunk mosolygós és szomorú embereket. Egy fotósorozat ami a mindennapokat mutatja be.
Pekingben léteznek az úgynevezett Khutunok. A hutongs régi kerületek, szorosan épített házakkal és nagyon keskeny utcákkal. Itt nem könnyű élni, de még nehezebb üzleti tevékenységet folytatni, hiszen egyszerűen nincs hely. Ezért az emberek otthoni üzletük egyben a lakhelyük is. Itt különböző üzletek, boltok, vagy fodrászat található.
Arra az esette, ha csak úgy néznél kifelé egy kicsit fejedből.
A képek Etiópiában-Ambaradanban készültek 2017 májusában. Az olasz fotós Alessandro Rocchi képeit láthatjuk. Etiópiában van egy Amba nevű hegy, ahol olaszok és etiópok harcoltak a földért 1936-ban. Majd az olasz katonák a harcok után hazatértek, azóta is kaotikus helyzet van Etiópiában.
A képeket Elliott Verdier francia fotós készítette.
Egyiptom az egyik legnépesebb ország Afrikában, és a Közel-keleten. A becsült népesség 80 millió fő, és ennek többsége a Nílus folyó partján, és a Nílus-deltában él, ami egy 40 000 négyzetkilométernyi területen, ahol az ország egyetlen szántóterülete található. Az ország többi részét a gyéren lakott Szahara sivatag borítja. Egyiptom lakóinak mintegy fele a városokban, mint például a fővárosi Kairóban, vagy a nagyobb városokban, Alexandriában él. Népsűrűség 84 fő/km². Területe 1. 001.449 km². A turizmus a gazdaság 12%-át teszi ki.
A Vietnami Szocialista Köztársaság lakossága 91.700.000 fő. Népsűrűség 253 fő/km². Az ország körülbelül 331.688 km²-en terül el, vagyis alig kisebb, mint Németország. Az ország 40 %-át dombok-hegyek alkotják és 75 %-át erdő.
Budapest népe harcba indul a trópusi hőség ellen ....
Előtte - utána képek.
Az Indonéz Köztársaságot 18 100-nál is több sziget alkotja, amelyek közül kb. 6000-en élnek emberek. Szigetei az egyenlítő két oldalán helyezkednek el, így az országnak trópusi éghajlata van.
A képek többsége 2017-ben készült
9 nap képekben
Mi amúgy is mostoha körülmények között tartottuk ezeket az ártatlan menekülteket. Most élvezzék hát a Belgrádi luxust.
A Detroit Publishing Company által kiadott képeslapok 1890-ből.
A USS Brooklyn 1896 decemberétől az USA haditengerészetének harmadik páncélos cirkálója volt a USS New York és a híresen balsorsú USS Maine után.
Nem egy elfeledett sziget, csupán egy csodálatos, de nagyon zord hely Földünkön.