@V8: igen, ősrégi vagyok... Utoljára mikor traktorban ültem, sima pedálok voltak benne, gáz, kuplung, fék, kézi váltó. Össze lehetett kapcsolni a két hátsó kereket és blokkolni bizonyos pozícióba a gázt. Ennyi.
@mBardos76: nekünk 50es Mtz volt idehaza abban ültem utoljára de ha érdekel a téma és kicsit szeretnéd frissíteni az ismereteidet akkor nézz ki szeptemberben a 34. Bábolnai gazda napokra régen sokat jártam oda kerifaterral meg nagyapámmal, be lehetett ülni a gépekbe, nézegetni egész nap.. szokott lenni mindenféle program..
@V8: is is 2 évig fendt traktorral dolgoztam
Van a kormányon bal oldalt egy iranyvalto a joystickon is van rá lehetőség sőt 4fokozatba lehet állítani. De szintén ott a joystickon régebbieknel mellette valamelyik gombbal lehet bekapcsolni a tempomatot
Joystick előre tolasaval is lehet gyorsítani de én mindig pedál párti voltam fékezni is lehet vele de nem éri meg túlzott visszahuzasra hullik a váltó darabjaira
mBardos76 2021. július 15. 07:12
12