de BMW-be miért pont egy "kis" 1es-t raktak be. van ott erősebb is.
Pl.: BMW M6 hamann (szinte gyári tuning) és 900LE.
simán odavert volna mindenkit.
(tupla turbós kb 372km/h a vége)
@Gekko3src: ÉS szerinted mi? az hogy az 1es BMW legutolsó a lotus-al a többi pedig a 320-és 340 között állna egymás melett?
@mrbusta:a mannhart BMW M3 GTS V8R lepipálja. a leggyorsabb M6 az pedig a G-power, bupla kompresszoros és annak a vége 372.
lehet hogy ezek gyors autók ,de én akkor is egy range roverra esküszöm. Ütközésnél a rover megy fel a szupergyors kocsi meg megy alá. Inkább kicsit lassabban érek oda a célhoz mint nejlonzsákban a patológiára=/
Ez nagyon jó teszt,de nem korrekt az erőviszonyok!!!Ki volt az a buta ember aki összeállított olyan sport autókat,ahol a teljesítmény (kw) még csak meg sem közelíti egymást,de némelyiknél duplája?!Nagyon sok ellenérvet lehetne felsorolni.Például miért BMW M1 állt ott a legkisebb széria?!Hol van az M5 M6?!!Manapság olyant is gyártanak))Az M6 G-Powert nem is említem,mert akkor magam ellen beszélek))
Gekko3src 2011. szeptember 12. 16:49
10